OUR TEAM

OUR TEAM


HASTA DANIŞMANLARI

Gintaş Sağlık ile iletişiminiz başladığı andan itibaren danışmanlarımız eşliğinde konforlu bir tedavi süreci başlar. Uzman danışmanlarımız sadece sizi bilgilendirmekle kalmaz, sizin bilgilerinizi ve raporlarınızı en doğru koşullarda inceler. İncelemenin ardından hastalığınızın tedavisi için en uygun hastanenin seçimi, hastanenin ve doktorun koordinasyonu gibi pek çok önemli işlemi sizin adınıza yapar ve takip eder

TERCÜMAN

Kendinizi tıpkı kendi ülkenizdeymiş gibi hissedeceğiniz, kolayca iletişim kuracağınız, konforlu bir tedavi için Gintaş Sağlığın uzman tercümanları tedavinizin her aşamasında size eşlik ediyor. Böylece stressiz bir tedavi süreciyle mutlulukla sağlığınıza kavuşabiliyorsunuz. Raporlarınızın incelenmesinden, doktorunuzla kuracağınız diyaloğa, ulaşım ve konaklama işlerinizin koordinasyonuna uzanan tüm ihtiyaçlarınızda uzman tercümanımız sizlerle olacaktır.

REFAKATÇI

Tedavi süreciniz boyunca size eşlik edecek uzman refakatçimiz en büyük destekçiniz olacaktır. Tüm süreçlerde yanınızda olacak ve size eşlik edecektir. Alanında eğitim almış hemşire ve uzmanlardan oluşan refakatçi ekibimiz hasta gözetimi, hasta kabul işlemleri, rapor takip işlemleri, ameliyat ve sonrasındaki bakım işlemleri gibi bir çok konuda en yakın yardımcınız olacaktır. Ekibimiz, her hastayı kendi ailesinin birer ferdi gibi ağırlayıp , tüm işlemlerinizde size hizmet etmekten onur duyar.